Skanowanie i kopiowanie dokumentów

Skanowanie dokumentów - Szczecin

Firma Grafix-Bis to lider w dziedzinie kompleksowych usług poligraficznych. Zajmujemy się zarówno drukowaniem i kopiowaniem, jak i skanowaniem dokumentów. Digitalizujemy zarówno dokumenty w standardowym formacie A4, jak i znacznie większe materiały wielkoformatowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a duże doświadczenie kadry i wysokiej jakości zaplecze techniczne sprawiają, że nie ma dla nas zadań niemożliwych.

Skanowanie kopiowanie dokumentów - Szczecin

Skanowanie dokumentów – nasza oferta

Oferujemy:

  • skanowanie dokumentów,
  • skanowanie plakatów,
  • skanowanie zdjęć,
  • skanowanie rysunków,
  • skanowanie szkiców,
  • skanowanie map,
  • skanowanie gazet,
  • skanowanie książek.

Usługi skanowania realizujemy przede wszystkim na potrzeby firm. Istnieje możliwość cyfryzacji szerszych partii materiałów, np. produktów archiwalnych, dokumentów budowlanych, geodezyjnych i tym podobnych. Uzyskane pliki konwertujemy do formatów PDF, JPG i TIFF. Bez względu na ilość skanowanego materiału wykorzystujemy kompozyty najwyższej jakości.

Dlaczego my?

Zapewniamy szeroki wachlarz dostępnych usług, a zamówienia przyjmujemy przez całą dobę. Dopełnienie usług skanowania stanowi m.in. kopiowanie wielkoformatowe. W przypadku szczególnie cennych i istotnych dla Państwa materiałów istnieje możliwość wykonania usługi w obecności Klienta. Dysponujemy szybkimi i niezawodnymi maszynami Develop, dzięki którym jesteśmy w stanie odwzorować nawet najmniejsze niuanse i szczegóły. Dodatkowe atuty naszej firmy to atrakcyjna lokalizacja (ul. Pomorska w Szczecinie) oraz krótki czas realizacji zamówienia.


Kopiowanie dokumentów

Specjalizacja naszej firmy to kompleksowe usługi poligraficzne skierowane przede wszystkim do firm. Kopiowanie dokumentów to jedna z najczęściej wykonywanych usług. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej załogi podejmujemy się nawet nietypowych i trudnych w realizacji zleceń. Nowoczesny sprzęt pozwala zaś na wykonywanie zarówno kopiowania klasycznego, jak i kopiowania wielkoformatowego za zachowaniem wszystkich detali dokumentów. Pracujemy sprawnie, rzetelnie i terminowo.

Kopiowanie dokumentów w standardowych formatach

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym odwzorowanie nawet najmniejszych detali. W zależności od potrzeb Klienta proponujemy kopiowanie dokumentów kolorowych lub monochromatycznych. Pliki do kopiowania należy dostarczyć w formie elektronicznej lub papierowej. Przyjmujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i pakiety plików.

Kopiowanie wielkoformatowe

Kopiowanie wielkoformatowe to usługa skierowana przede wszystkim do projektantów, firm budowlanych, absolwentów i studentów kierunków projektowych oraz artystycznych. Kopiowanie, skanowanie i drukowanie wielkoformatowe ograniczamy do elementów o szerokości nie większej niż 914 mm (36 cale). Zapewniamy obsługę rysunków, szkiców, dokumentacji, map i plakatów i wysoką jakość każdej kopii. Działamy w Szczecinie, ale ofertę kierujemy do mieszkańców całego regionu.

Zapraszamy do współpracy!