Serwis kopiarek Develop i innych marek - Szczecin

Serwis urządzeń biurowych

Grafix-Bisto nie tylko szeroka oferta wysokiej klasy sprzętu biurowego, ale również kompleksowe usługi serwisowe sprzedawanych urządzeń. Prowadzimy serwis maszyn Develop oraz innych uznanych marek znajdujących się w naszej ofercie sprzedażowej. Świadczeniem tego typu usług zajmujemy się już od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz kadra wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że wszystkie wykonywane przez nas usługi serwisowe są na najwyższym poziomie. Mamy również dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Serwis kopiarek Szczecin

Profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych i poligraficznych – oferta

Serwisujemy m.in.:

  •     cyfrowe kserokopiarki Develop,
  •     wielofunkcyjne urządzenia biurowe pod marką Minolta z rodziny biz hub,
  •     kopiarki,
  •     drukarki,
  •     urządzenia fiskalne.

Nasze usługi wyróżnia najwyższy poziom rzetelności i zaangażowania. Swoim klientom proponujemy m.in. współpracę w formie kontraktu serwisowego – stałej obsługi posiadanych lub dzierżawionych urządzeń. Wszelkie prace serwisowe i naprawy wykonujemy nie tylko dokładnie, ale też sprawnie, dzięki czemu może być zachowana ciągłość pracy przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszą propozycją!

Zobacz także naszą ofertę serwisu risografów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jako serwisant sprzętu biurowego działamy już od ponad 20 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć doświadczenie i wiedzę, dzięki którym możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy są na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Doskonale znają się zatem na serwisowanym sprzęcie. 

Wybierając nasze usługi, zaoszczędzą Państwo sporo pieniędzy i czasu, który jest ważny dla każdego przedsiębiorcy. Przestój w pracy generuje duże straty. My naprawimy Wasz sprzęt szybko i sprawnie, dzięki czemu firma będzie mogła wrócić do pracy natychmiast. Zajmujemy się serwisem urządzeń zakupionych lub dzierżawionych od nas oraz tych, które mają Państwo już w swoim wyposażeniu. Zachęcamy do skorzystania z usług sprawdzonego serwisanta sprzętu biurowego ze Szczecina. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, szybką naprawę i wysoką jakość świadczonych usług.