O nas

Grafix-Bis – eksperci w dziedzinie poligrafii

Firma Grafix-Bis istnieje od 1996 roku, co daje nam ponad 20 lat doświadczenia w branży. Jesteśmy rodzinną spółką cywilną specjalizującą się w sprzedaży wysokiej jakości sprzętu biurowego, usługach serwisowych oraz usługach poligraficznych. Jako eksperci w swojej dziedzinie gwarantujemy rzetelną i fachową obsługę, niezależnie od powierzonych nam zadań. Siedziba formy mieści się na terenie Szczecina, przez co współpracujemy przede wszystkim z klientami z województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy RISO.

Sprzedaż drukarek oraz innego sprzętu biurowego

W naszej szerokiej ofercie produktowej mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości urządzenia biurowe. Proponujemy m.in. risografy (powielacze cyfrowe) najbardziej cenionego na świecie producenta tego typu sprzętu, firmy RISO KAGAKU CORP. Oprócz tego w naszych katalogach produktów mogą Państwo znaleźć niezawodne urządzenia firmy Develop, m.in. kopiarki, kopiarko-drukarki monochromatyczne i kolorowe pracujące z prędkością od 20 do 120 kopii/min. Proponujemy również szeroki wybór drukarek i kas fiskalnych.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż urządzeń używanych oraz oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do oferowanych maszyn. Świadczymy też profesjonalne usługi serwisowe. Jesteśmy autoryzowanym serwisem risografów i mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu napraw tych urządzeń. Oprócz tego zapewniamy serwis sprzedawanych przez nas kopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Profesjonala poligrafia

Szczegółowa oferta naszej firmy obejmuje również profesjonalne usługi poligraficzne. Swoim klientom oferujemy plotowanie, czyli druk wielkoformatowy, zarówno w skali monochromatycznej, jak i pełnym kolorze. Zajmujemy się także skanowaniem wielkoformatowym oraz świadczymy usługi drukowania i skanowania różnorodnych materiałów. Oprócz tego podejmujemy się usług związanych z małą poligrafią.