Drukowanie wielkoformatowe i inne usługi poligraficzne

Firma Grafix-Bis ze Szczecina świadczy wysokiej jakości usługi poligraficzne.

Przyjmujemy zlecenia 24h/dobę - Drukuj u nas!

Oferujemy szeroki zakres usług. Zajmujemy się drukowaniem wielkoformatowym, skanowaniem i kopiowaniem oraz profesjonalną oprawą dokumentów. Dysponujemy też nowoczesnymi ploterami, które pozwalają na drukowanie materiałów w dużym formacie.

Zaawansowany technologicznie sprzęt od najlepszych producentów pozwala nam z sukcesem realizować Państwa zamówienia obejmujące kopiowanie i drukowanie wielkoformatowe. Szczecin to główny obszar naszego działania, ale usługi świadczymy dla Klientów z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług i szczegółami naszej oferty.

Wykonujemy wydruki wielkoformatowe materiałów o szerokości od 297 mm do 914 mm i długości do 15 m. Oferta obejmuje wydruki monochromatyczne i kolorowe z różnych nośników elektronicznych oraz otrzymane pocztą elektroniczną na adres  grafixbis@szczecin.home.pl.

Skanowanie wielkoformatowe

Nowoczesne urządzenia umożliwiają digitalizację materiałów papierowych o szerokości do 40 cali. Skanujemy mapy, projekty, plany i wiele innych dokumentów do najpopularniejszych formatów (PDF, TIFF, JPG). Skanowanie wielkoformatowe to usługa skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy skany w kolorze oraz czarno-białe. Gotowy dokument wysyłamy na wskazany adres mailowy.

Plotowanie

Nowoczesne plotery umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości wydruków w bardzo dużych formatach. Drukujemy różnego rodzaju materiały graficzne na papierze zwykłym, satynowym i fotograficznym. Przygotowujemy wydruki o bardzo dużych rozmiarach, w tym:

  •     banery reklamowe,
  •     obrazy,
  •     fototapety i wiele innych.

Wykonujemy grafiki najwyższej jakości w czerni, bieli i kolorze. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. 

Oprawa dokumentów

Oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z oprawą dokumentacji skanowanej, drukowanej lub kopiowanej u nas, a także powierzonej. Dzięki tej usłudze Państwa dokumenty będą zabezpieczone przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Skanowanie dokumentów

Skanujemy dokumenty czarno-białe i kolorowe do pliku PDF, JPG i TIFF. Format skanowanych materiałów: od A6 do 40" i rozdzielczości do 1200 dpi. W przypadku nietypowych formatów oferujemy skanowanie wielkoformatowe. Oferujemy szybkie i sprawne wykonanie usługi oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Kopiowanie

Oferujemy Państwu kopiowanie i cyfrowe wydruki do szerokości 1118 mm w pełnym kolorze, zarówno z nośników elektronicznych, jak i papierowych. Wykonujemy również kopie materiałów wielkoformatowych. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko i sprawnie dzięki najnowszym, zaawansowanym technologicznie urządzeniom.

Drukowanie

Wykonujemy wydruki cyfrowe w formatach standardowych i nietypowych. Drukujemy zarówno zwykłe dokumenty tekstowe, jak i zdjęcia czy materiały reklamowe. Zapewniamy wysoką jakość wydruku i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Materiały przeznaczone do drukowania, skanowania czy kopiowania można przesyłać na nasz adres mailowy: grafixbis@szczecin.home.pl

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz cennikiem, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze. Zapraszamy!