Poligrafia GrafixBIS Szczecin
 
 
niedziela, 28 Lis 2021
 
 
P.H.U. Grafix-Bis
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
grafixbis@szczecin.home.pl
tel./faks: (091) 460 05 57
GG: gg
loga
loga
loga

Serwis i sprzedaż

Drukarki oraz kasy fiskalne to domena naszego przedsiębiorstwa. Proponujemy urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wykorzystujące nowoczesne rozwiązania kasy i drukarki fiskalne pochodzące z naszej dystrybucji ułatwiają pracę wielu punktów handlowych i usługowych – nie tylko na terenie Szczecina, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale także w całym kraju. Dopełnieniem oferty są profesjonalne usługi serwisowe, dzięki którym możemy dbać o prawidłowe działanie Państwa urządzeń.

W ofercie mamy już kasy on-line, które odpowiadają warunkom określonym w rozporządzeniu Ministra Finansów z 30.04.2019. Ponadto kasa WP-50 w ramach trzyletniego pakietu GPRS ma zapewniony dostęp do Internetu. Umożliwia to połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania informacji dowolnej wielkości, zgodnie z harmonogramem dla kasy odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów. Przed upływem ważności karty SIM użytkownik kasy za pośrednictwem serwisu dostanie informację i będzie mógł dobrowolnie odnowić pakiet na kolejny okres.

Kasy i drukarki fiskalne – oferta

Kasa fiskalna to niemal powszechne urządzenie rejestrujące sprzedaż towarów i usług wymagane przepisami MF. Warto przemyśleć jej zakup. Proponujemy wiele typów zaawansowanych technologicznie urządzeń, które można dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących produktów: drukarki fiskalne, kasy fiskalne polskiej firmy EMAR oraz kasy fiskalne stacjonarne i mobilne firmy DATECS..

Niezawodne i funkcjonalne drukarki oraz kasy fiskalne

Oferujemy praktyczne i niezawodne drukarki fiskalne, które świetnie sprawdzą się w niewielkich sklepach i punktach usługowych. Ergonomiczna budowa, prosta obsługa i wysoka funkcjonalność kas i drukarek fiskalnych zapewniają im długotrwałe działanie. Moduły fiskalne kas i drukarek fiskalnych z naszej dystrybucji objęto 5-letnią gwarancją. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem zlokalizowanym na szczecińskim Prawobrzeżu.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej klasy sprzętu biurowego. Posiadamy m.in. szeroki wybór różnego typu drukarek i kserokopiarek Develop oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Kasy fiskalne
Datecs WP-25 ON-LINE
med_01_WP25Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.
Ergonomię pracy zapewniają duże klawisze oraz czytelny trzyliniowy wyświetlacz, umożliwiający komfortową obsługę klienta, przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy – stan naładowania baterii, połączenie z siecią, data i godzina. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.
Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

Dopracowana konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych sklepów i placówek usługowych - gabinety lekarskie i stomatologiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, kioski, małe sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, sklepy odzieżowe. Funkcje wydruku zamówień znajda zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro barach itp. Kasa znajduje zastosowanie przy sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Rekomendowana również do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie sprzętu, gry, place zabaw.

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

 
Datecs WP-50 ON-LINE
Kasa fiskalna Datecs Maluch E.koKasa DATECS MALUCH E.KO to jedyne urządzenie z kopią elektroniczną na rynku wśród kas małych mobilnych, która pomieści 40 m długości rolkę papieru! Dzięki czemu odstępy między wymianami rolek są dłuższe. Dodatkowo kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowany papier o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU.

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, możliwość pracy przy ujemnych temperaturach, duża baza towarowa oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych (np. Kiosk) i usługowych (np. Salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

Kasa posiada 5-letnią gwarancję na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania przez uprawniony serwis co rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy - Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14.03.2013 r.

Więcej…
 
Drukarka fiskalna Emar Printo 57Te

Drukarka fiskalna Emar Printo 57TeDrukarka Emar Printo 57 Te (z kopią elektroniczną) jest kolejną drukarką z rodziny Printo, opracowaną na bazie drukarki EMAR PRINTO 57T. 
W drukarce tej kopie papierową paragonów zastąpiono kopią elektroniczną zapisywaną na karcie MMC lub SD. Przy zachowaniu parametrów dotychczas produkowanej drukarki i jej zalet zmniejszone zostaje zużycie papieru o połowę. Łatwiejsze staje się też przechowywanie kopii i uzyskuje się szybki dostęp do kopii dowolnego paragonu. Pozostały zalety poprzedniej konstrukcji takie jak: ergonomiczny pulpit operatora z wyświetlaczem czy interfejs USB, prosty sposób zakładania papieru charakterystyczny dla mechanizmu firmy Seiko typu „easy loading". 
Czytnik karty (SD lub SDHC), na której rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków znajduje się pod pokrywą mechanizmu drukującego a sama karta jest dostępna dla użytkownika. Na karcie tej w chwili wykonywania raportu dobowego (po wcześniejszej weryfikacji poprawności zapisanych na niej uprzednio danych) zapisywane są dane wydrukowanych paragonów. Dane te mogą zostać w całości lub wybiórczo wydrukowane na życzenie obsługi na mechanizmie drukującym drukarki fiskalnej, lub być przeglądane w standardowym komputerze klasy PC. Każdy zapis na karcie SD opatrzony jest elektronicznym podpisem, który zapisywany jest również każdorazowo do pamięci fiskalnej i podlega weryfikacji podczas kolejnych zapisów. Czytnik kart jest zasłonięty specjalną pokrywą ze śrubką co chroni kartę przed ingerencją osób niepowołanych. Pod pokrywą drukarki znajduje się miejsce na zapasowe rolki papieru termicznego do druku oryginałów. Drukarka posiada wewnętrzną pamięć podręczną o wielkości 2 MB co pozwala na zapis ok. 1750 paragonów o ilości 36 linii wydruku w przypadku, gdy karta SD zapełni się, uszkodzi lub zostanie wyjęta. Pozwala to na ciągłość pracy przez 2 dni.
Drukarka EMAR PRINTO 57Te posiada możliwość zaprogramowania waluty podstawowej wraz z drukowaniem przelicznika walut bezpośrednio poza paragonem.

Drukarka objęta jest 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym z wyjątkiem modułu fiskalnego, który objęty jest 5-cio letnią gwarancją !

Więcej…
 
Emar Solo BIS
Kasa fiskalna Emar SoloKasa fiskalna Emar SOLO BIS, jest nową konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Jej atutami są szybka wymiana papieru, czytelne wyświetlacze, trwała klawiatura oraz łatwa obsługa.

Kasa drukuje paragon dla klienta, a kopia jest zapisywana w formie elektronicznej na karcie SD, dzięki czemu nie trzeba przechowywać rolek papieru z zapisem transakcji.
Zastosowano nowoczesny mechanizm CITIZEN typu easy load (wrzuć i pracuj), który umożliwia bardzo łatwą i szybką wymianę papieru przez każdego użytkownika. Bardzo ostre krawędzie pozwalają na wyjątkowo szybkie, łatwe i estetyczne odcięcie paragonu dla klienta.
Kasa ma możliwość ustawienia na wyświetlaczu przypomnienia o wykonaniu raportu miesięcznego (w pierwszym dniu po zakończonym miesiącu) oraz o obowiązkowych przeglądach serwisowych (codziennie po włączeniu kasy).
Emar SOLO BIS może współpracować z komputerem poprzez interfejs USB lub RS232, dzięki czemu konfiguracja, zarządzanie i raportowanie może być realizowane z komputera. Natomiast zastosowanie interfejsu z szerokim zakresem napięć (5-20V) umożliwia współpracę z większością szuflad na rynku. Kasa posiada również możliwość komunikacjia z wagą elektroniczną.
Kasa Emar Solo Bis jest zgodna z najnowszymi przepisami. Kasa zapewnia wydruk numeru NIP nabywcy na paragonie.
Bardzo ceniona przez użytkowników funkcjonalność kasy Solo Bis to możliwość wydrukowania kopii paragonów z zakresu daty oraz godziny.
Kasa posiada 5-letnią gwarancję na pamięć fiskalną !
Więcej…