Poligrafia GrafixBIS Szczecin
 
 
środa, 26 Sty 2022
 
 
P.H.U. Grafix-Bis
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
grafixbis@szczecin.home.pl
tel./faks: (091) 460 05 57
GG: gg
loga
loga
loga
Kopiowanie

Kopiowanie dokumentów

Specjalizacja naszej firmy to kompleksowe usługi poligraficzne skierowane przede wszystkim do firm. Kopiowanie dokumentów to jedna z najczęściej wykonywanych usług. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej załogi podejmujemy się nawet nietypowych i trudnych w realizacji zleceń. Nowoczesny sprzęt pozwala zaś na wykonywanie zarówno kopiowania klasycznego, jak i kopiowania wielkoformatowego za zachowaniem wszystkich detali dokumentów. Pracujemy sprawnie, rzetelnie i terminowo.

Kopiowanie dokumentów w standardowych formatach

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym odwzorowanie nawet najmniejszych detali. W zależności od potrzeb Klienta proponujemy kopiowanie dokumentów kolorowych lub monochromatycznych. Pliki do kopiowania należy dostarczyć w formie elektronicznej lub papierowej. Przyjmujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i pakiety plików.

Kopiowanie wielkoformatowe

Kopiowanie wielkoformatowe to usługa skierowana przede wszystkim do projektantów, firm budowlanych, absolwentów i studentów kierunków projektowych oraz artystycznych. Kopiowanie, skanowanie i drukowanie wielkoformatowe ograniczamy do elementów o szerokości nie większej niż 914 mm (36 cale). Zapewniamy obsługę rysunków, szkiców, dokumentacji, map i plakatów i wysoką jakość każdej kopii. Działamy w Szczecinie, ale ofertę kierujemy do mieszkańców całego regionu.