Poligrafia GrafixBIS Szczecin
 
 
środa, 26 Sty 2022
 
 
P.H.U. Grafix-Bis
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
grafixbis@szczecin.home.pl
tel./faks: (091) 460 05 57
GG: gg
loga
loga
loga
Drukowanie

Drukowanie dokumentów

Wykonujemy wydruki cyfrowe w formatach standardowych i nietypowych. Drukujemy zarówno zwykłe dokumenty tekstowe, jak i zdjęcia czy materiały reklamowe.

Materiały można przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Drukowanie - oferta

Specjalizacja naszej firmy to drukowanie materiałów w tadycyjnych formatach oraz druk wielkoformatowy. Dysponujemy wysokiej jakości urządzeniami, które umożliwiają szybkie i dokładne powielanie nawet najbardziej złożonych dokumentów.

Rodzaje wydruków

Wykonujemy wydruki klasyczne, wydruki dwustronne oraz zaawansowane technologicznie wydruki outodoor.

Podstawowe przedmioty obsługi poligraficznej to:

 • zdjęcia,
 • rysunki,
 • szkice,
 • dokumenty,
 • arkusze tekstowe.
 • Realizujemy zamówienia na pojedyncze strony, prace dyplomowe i materiały reklamowe. Dysponujemy wysokiej jakości kompozytami oraz wytrzymałym i estetycznym papierem. Jego specyfikę dobieramy w zależności od rodzaju zamówienia.

  Jak nas znaleźć?

  Znajdą nas Państwo w Szczecinie na ulicy Pomorskiej 58- 60. Istnieje możliwość umówienia odbioru w danym terminie. Plik należy dostarczyć na zewnętrznym nośniku danych lub wraz ze wskazówkami przesłać na wskazanego niżej maila:

  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  Zapraszamy!