Poligrafia GrafixBIS Szczecin
 
 
niedziela, 28 Lis 2021
 
 
P.H.U. Grafix-Bis
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
grafixbis@szczecin.home.pl
tel./faks: (091) 460 05 57
GG: gg
loga
loga
loga
> > Wydruki wieloformatowe
Wydruki wielkoformatowe

Wykonujemy wydruki wielkoformatowe materiałów o szerokości od 297 mm do 914 mm i długości do 15 m. Oferta obejmuje wydruki monochromatyczne i kolorowe z różnych nośników elektronicznych oraz otrzymane pocztą elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Drukowanie wielkoformatowe

Nasze usługi obejmują drukowanie wielkoformatowe za pomocą nowoczesnych maszyn. Technologie, którymi dysponujemy, pozwalają na wydruk monochromatycznych i kolorowych materiałów oszerokości od 297 mm do 1118 mm i długości do 175 m. 
Wykonujemy:

• drukowanie wielkoformatowe czarno-białe,
• drukowanie wielkoformatowe kolorowe,
• kopiowanie i skanowanie wielkoformatowe.

Materiały można przesyłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Druk wielkoformatowy - dlaczego my?

Ofertę druku wielkoformatowego kierujemy do osób prywatnych oraz firm. Znamy siłę koloru, obrazu i percepcji. Wiemy, że działania marketingowe oparte na zwiększaniu widoczności, to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu.

Wysoka jakość tworzących nasz park maszynowy urządzeń pozwala na zachowanie bardzo wysokiej jakości każdego wydruku. Dodatkowe usługi w postaci kopiowania i skanowania tworzą zaś kompleksową ofertę. Nasza doświadczona kadra czeka na Państwa zlecenia w zakresie drukowania wielkoformatowego – podejmiemy się nawet najtrudniejszych zadań. Zapraszamy do kontaktu.

Rodzaje wydruków

W ramach druku wielkoformatowego oferujemy Państwu:

  • wydruki czarno-białe,
  • wydruki kolorowe,
  • plotowanie.

W trosce o dobro Klienta zapewniamy najwyższą jakość usług. Korzystamy ze sprawdzonych i certyfikowanych materiałów. Nasze dodatkowe atuty to krótki czas realizacji zamówienia i całodobowe przyjmowanie zleceń.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową lub osobistą. Prosimy o uwzględnienie ilości kopii i formatu wydruku, informacji dodatkowych oraz oczekiwanego terminu odbioru. Zalecamy, aby pliki przygotowano w skali 1:1 z rozdzielczością minimum 200dpi.

Pliki należy wysyłać pod następujący adres mailowy:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy!