Poligrafia GrafixBIS Szczecin
 
 
niedziela, 28 Lis 2021
 
 
P.H.U. Grafix-Bis
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
grafixbis@szczecin.home.pl
tel./faks: (091) 460 05 57
GG: gg
loga
loga
loga
Usługi poligraficzne

Firma Grafix-Bis ze Szczecina świadczy wysokiej jakości usługi poligraficzne.

Przyjmujemy zlecenia 24h/dobę - Drukuj u nas!

Oferujemy szeroki zakres usług. Zajmujemy się drukowaniem, skanowaniem i kopiowaniem oraz profesjonalną oprawą dokumentów. Dysponujemy też nowoczesnymi ploterami, które pozwalają na drukowanie materiałów w dużym formacie.

Zaawansowany technologicznie sprzęt od najlepszych producentów pozwala nam z sukcesem realizować Państwa zamówienia obejmujące kopiowanie i drukowanie wielkoformatowe. Szczecin to główny obszar naszego działania, ale usługi świadczymy dla Klientów z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług i szczegółami naszej oferty.Skanowanie wielkoformatowe

Nowoczesne urządzenia umożliwiają digitalizację materiałów papierowych o szerokości do 40 cali. Skanujemy mapy, projekty, plany i wiele innych dokumentów do najpopularniejszych formatów (PDF, TIFF, JPG).

Więcej…
 
Plotowanie

Nowoczesne plotery umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości wydruków w bardzo dużych formatach. Drukujemy różnego rodzaju materiały graficzne na papierze zwykłym, satynowym i fotograficznym.

Więcej…
 
Oprawa dokumentów

Oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z oprawą dokumentacji skanowanej, drukowanej lub kopiowanej u nas, a także powierzonej.

Więcej…
 
Skanowanie

Skanowanie czarno-białe i kolorowe do pliku PDF, JPG i TIFF. Format skanowanych materiałów: od A6 do 40" i rozdzielczości do 1200 dpi. W przypadku nietypowych formatów oferujemy skanowanie wielkoformatowe.

Więcej…
 
Kopiowanie

Kopiowanie i cyfrowe wydruki do szerokości 1118 mm w pełnym kolorze, zarówno z nośników elektronicznych, jak i papierowych. Wykonujemy również kopie materiałów wielkoformatowych.

Więcej…
 
Drukowanie

Drukowanie dokumentów

Wykonujemy wydruki cyfrowe w formatach standardowych i nietypowych. Drukujemy zarówno zwykłe dokumenty tekstowe, jak i zdjęcia czy materiały reklamowe.

Materiały można przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 
Wydruki wielkoformatowe

Wykonujemy wydruki wielkoformatowe materiałów o szerokości od 297 mm do 914 mm i długości do 15 m. Oferta obejmuje wydruki monochromatyczne i kolorowe z różnych nośników elektronicznych oraz otrzymane pocztą elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…