Poligrafia GrafixBIS Szczecin
 
 
czwartek, 21 Sty 2021
 
 
P.H.U. Grafix-Bis
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
grafixbis@szczecin.home.pl
tel./faks: (091) 460 05 57
GG: gg
loga
loga
loga
Paymax - terminal płatniczy
Paymax - mobilny terminal płatniczy

Paymax - mobilny terminal płatniczyPaymax dostarcza innowacyjne rozwiązania dla branży handlowo-usługowej – dzięki nowoczesnemu urządzeniu i specjalnie zaprojektowanej aplikacji możesz przyjmować płatności kartą wykorzystując telefon lub tablet. Wystarczy do tego niewielkie urządzenie mieszczące się w dłoni.

mPOS Paymax to nowoczesny czytnik kart płatniczych

Firma Paymax jako pierwsza na polskim rynku dostarcza mPOS: urządzenie kieszonkowych rozmiarów, działające ze smartfonem lub tabletem, które pozwala przyjąć płatność od Klienta w dowolnym miejscu. To idealne rozwiązanie dla osób, które z racji charakteru swojej działalności lub ograniczonego dostępu do prądu w miejscu pracy, szczególnie cenią sobie urządzenia mobilne. Oferowane przez nas rozwiązanie mPOS to prosty w obsłudze czytnik kart płatniczych, który doskonale sprawdzi się w działaniu z systemem Android w Twoim telefonie lub tablecie.

Terminal płatniczy mPOS Paymax jest w pełni mobilny

Korzystanie z urządzenia mPOS poszerza zakres i jakość usług, które możesz zaoferować konsumentom. Stacjonarne terminale płatnicze nie pozwalają na swobodne przenoszenie, z kolei tradycyjne terminale przenośne urządzenia są niewygodne w obsłudze ze względu na nieporęczne rozmiary. W przeciwieństwie do nich terminal mPOS Paymax to lekkie, niewielkie urządzenie mieszczące się w dłoni lub kieszeni. Może intensywnie działać bez ładowania przez 24 godziny, wykonując do 250 transakcji. W Paymax zapewniamy najwyższy standard usług – dlatego wybierając nasze rozwiązania otrzymujesz również profesjonalną obsługę, w tym pomoc techniczną.