Poligrafia GrafixBIS Szczecin
 
 
czwartek, 22 Lut 2018
 
 
P.H.U. Grafix-Bis
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
grafixbis@szczecin.home.pl
tel./faks: (091) 460 05 57
GG:
loga
loga
loga

LogowanieKopiowanie i skanowanie dokumentów – o firmie Grafix-Bis
O firmie

FirmaGrafix-Bis istnieje już od niemal 20 lat. Jesteśmy rodzinną spółką cywilnąspecjalizują się w sprzedaży wysokiej jakości sprzętu biurowego, usługachserwisowych oraz usługach poligraficznych. Nasza siedziba od samego początku naszej działalności znajduje się w Szczecinie. Swoim zasięgiem obejmujemy jednak całewojewództwo zachodniopomorskie, a także Słupsk i Gorzów Wlkp. JesteśmyAutoryzowanym Partnerem RISO.

Sprzedaż drukarek oraz innego sprzętu biurowego

W naszej szerokiejofercie produktowej mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości urządzenia biurowe.Oferujemy m.in. risografy (powielacze cyfrowe) najbardziej cenionego na świecie producenta tego typu sprzętu, firmy RISOKAGAKU CORP. Oprócz tego w naszych katalogach produktów mogą Państwo znaleźćznakomite urządzenia firmy Develop, m.in. kopiarki, kopiarko-drukarkimonochromatyczne i color od 13 - 120 kopii/min. Posiadamy także bogatą ofertę kas fiskalnych.

Zajmujemysię również sprzedażą kopiarek i drukarek używanych oraz sprzedażą oryginalnychczęści zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do oferowanych urządzeń. Swoimklientom oferujemy także profesjonalne usługi serwisowe. Jesteśmy autoryzowanymserwisem risografów i posiadamy już ponad 14-letnie doświadczenie w wykonywaniunapraw tych urządzeń. Oprócz tego zapewniamy także serwis sprzedawanych przeznas kopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Drukowanie i skanowanie wielkoformatowe

Szczegółowa oferta naszejfirmy to także profesjonalne usługi poligraficzne. Swoim klientom oferujemym.in. usługi plotowania – drukowania wielkoformatowego, zarównomonochromatycznego, jak i kolorowego. Zajmujemy się także skanowaniemwielkoformatowym oraz świadczymy usługi drukowania i skanowania dokumentów. Oprócztego podejmujemy się także usług związanych z małą poligrafią na risografachdruków, formularzy i broszur.