Plotowanie i wydruki wielkoformatowe

Plotowanie

Zastosowanie nowoczesnych maszyn cyfrowych umożliwia nam plotowanie różnorodnych materiałów graficznych. Otrzymane w ten sposób materiały wielkoformatowe mają zastosowanie m.in. w branżach reklamowej i architektonicznej. Zastosowanie plotera umożliwia precyzyjne nanoszenie obrazów oraz grafik. Materiały docelowe to papier zwykły, satynowy lub fotograficzny o grubości do 190 g/ mm. Za pomocą plotera można wydrukować pamiątkowe zdjęcie, szczegółową mapę, nowoczesną grafikę i klasyczny obraz. Plotowanie wykonujemy z myślą o użytku wewnętrznym. Jako technologia druku atramentowego nie zapewnia odporności na warunki atmosferyczne (wilgoć).

Plotowanie dla firm

Dobrze wykonane projekty to podstawa w branżach kreatywnych. Z naszą pomocą Państwa materiały reklamowe, rysunki koncepcyjne czy szczegółowe plany ożyją i zachwycą swoją formą. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący zarówno plotowanie, jak i inne prace poligraficzne i korzystne warunki współpracy. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, jednak współpracujemy z firmami z całej Polski. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Wydruki wielkoformatowe

Wykonujemy wydruki wielkoformatowe materiałów o szerokości od 297 mm do 914 mm i długości do 15 m. Oferta obejmuje wydruki monochromatyczne i kolorowe z różnych nośników elektronicznych oraz otrzymane pocztą elektroniczną na adres  grafixbis@szczecin.home.pl.

Drukowanie wielkoformatowe

Nasze usługi obejmują drukowanie wielkoformatowe za pomocą nowoczesnych maszyn. Technologie, którymi dysponujemy, pozwalają na wydruk monochromatycznych i kolorowych materiałów oszerokości od 297 mm do 1118 mm i długości do 175 m. 

Wykonujemy:

  • drukowanie wielkoformatowe czarno-białe,
  • drukowanie wielkoformatowe kolorowe,
  • kopiowanie i skanowanie wielkoformatowe.

Materiały można przesyłać na adres:  grafixbis@szczecin.home.pl 

Druk wielkoformatowy - dlaczego my?

Ofertę druku wielkoformatowego kierujemy do osób prywatnych oraz firm. Znamy siłę koloru, obrazu i percepcji. Wiemy, że działania marketingowe oparte na zwiększaniu widoczności, to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu.

Wysoka jakość tworzących nasz park maszynowy urządzeń pozwala na zachowanie bardzo wysokiej jakości każdego wydruku. Dodatkowe usługi w postaci kopiowania i skanowania tworzą zaś kompleksową ofertę. Nasza doświadczona kadra czeka na Państwa zlecenia w zakresie drukowania wielkoformatowego – podejmiemy się nawet najtrudniejszych zadań. Zapraszamy do kontaktu.

Rodzaje wydruków

W ramach druku wielkoformatowego oferujemy Państwu:

  • wydruki czarno-białe,
  • wydruki kolorowe,
  • plotowanie.

W trosce o dobro Klienta zapewniamy najwyższą jakość usług. Korzystamy ze sprawdzonych i certyfikowanych materiałów. Nasze dodatkowe atuty to krótki czas realizacji zamówienia i całodobowe przyjmowanie zleceń.

Jak złożyć zamówienie na wydruki wielkoformatowe?

Zamówienia można składać drogą mailową lub osobistą. Prosimy o uwzględnienie ilości kopii i formatu wydruku, informacji dodatkowych oraz oczekiwanego terminu odbioru. Zalecamy, aby pliki przygotowano w skali 1:1 z rozdzielczością minimum 200dpi.


Pliki należy wysyłać pod następujący adres mailowy:

grafixbis@szczecin.home.pl 

Serdecznie zapraszamy!